2015-05-20

TVP blokuje treści YoutubeNiniejszym powiadamiam wszystkich obywateli Rzeczpospolitej Polskiej, że ta należąca do tego państwa polskiego Telewizja Polska zablokowała na Youtube mnie i wam ten materiał głosowy z tamtej wyborczej rozmowy.
Odtąd nie macie już dostępu do tych ważnych treści w debacie przedwyborczej z powodu działań tego rzekomo "demokratycznego państwa" i jego państwowej instytucji, która jest finansowana z waszych pieniędzy.
Oto jest ta niby "demokracja" w działaniu. Oto jest ta "polska demokracja", która blokuje obywatelom możliwość wymiany ważnych informacji wyborczych!

TVP jako państwowa instytucja państwa polskiego, blokuje obywatelom swobodną możliwość wymiany i szerzenia politycznych poglądów i opinij.

Z tego co wydaje mi się teraz, to tamta rozmowa Rafała Ziemkiewicza i Jacka Żakowskiego w studio TVP.info po godzinie 21:40 dnia 2015-05-17 była dostępna dla odsłuchania jedynie na moim kanale Youtube, ponieważ nadal chyba nie jest dostępna (i nie wiem czy kiedykolwiek dostępna będzie...) na stronach www Telewizji Polskiej.

Oto jest (nie)widoczny dowód na to, że ta domniemana "wolność" i "demokracja" to są tylko fasadowe oszustwa polityczne państwa polskiego.

Blokowanie treści i poglądów politycznych obywateli i wymiany poglądów na serverach POZA granicami Polski! nie jest wolnością, ale jest ograniczaniem wolności!

Blokowanie treści i poglądów politycznych obywateli i wymiany poglądów na serverach POZA granicami Polski! jest ograniczaniem mechanizmów podstawowych i niezbędnych do działania demokracji! Ci, którzy ograniczają wymianę poglądów, ci w istocie ograniczają demokrację i szkodzą obywatelom.

Jesus AntiChristos Spas44, Zbawiciel44 Czterdzieści i Cztery

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz