2016-02-03

Dlaczego Polacy nie wspierają Angelique Kerber?

Polecam ciekawy wywiad z Angelique Kerber w Puszczykowie pod Poznaniem po wspaniałym zwycięstwie w Australian Open 2016 w finałowym meczu przeciw Serenie Williams.
http://sport.tvp.pl/23860561/angelique-kerber-gra-dla-polski-ten-temat-jest-zamkniety .

Przy tej okazji, w rozmowie, pojawia się ponownie to pytanie, "Dlaczego Angelique Kerber nie gra dla Polski?".
Z tego, co wiem, to Angelique Kerber jest obywatelką dwóch państw należących spólnie do Europejskiej Unii - Dojczland i Polska.

Tyle, że ja oglądałem grę Angelique Kerber w Australian Open 2016 i miałbym do Polaków pytanie o to, dlaczego Polacy NIE wspierali Angelique Kerber w jej turniejowych zmaganiach jako polskiej rodaczki, obywatelki Polski?

Oto kilka dowodów na to, że, jeżeli Angelique Kerber jest "Polką" z obywatelstwem Polski, to kibicowali jej jacyś ludzie pokazujący flagi Dojczlandu, a nie dopatrzyłem się ani jednej flagi Polski!... Dlaczego?


1. "Match point: The moment Angelique Kerber won the Aus Open | Australian Open 2016"
https://www.youtube.com/watch?v=7if3l8yBDbE .
Oto jest materiał filmowy z zakończenia tego finałowego meczu Kerber przeciw Williams i ja dostrzegam tam w tłumie oglądających, 3 flagi Dojczlandu (Niemiec) prawdopodobnie dla pokazania publicznie poparcia dla Angelique Kerber, chyba przez Dojczerów? Za to niezauważyłem polskich flag na meczu tej obywatelki Polski o najwyższą nagrodę. Dlaczego?

2. Oto flaga Dojczlandu pokazywana na dowód umiłowania i wsparcia dla Angelique Kerber przez kibiców, po wręczeniu jej zwycięskiego pucharu Australian Open 2016.

Niechaj będzie, że ciekawym jest pytanie, "Dlaczego Angelique Kerber nie gra dla Polski?". Ale dla mnie, polskiego FolksDojczera, także ciekawe jest pytanie, dlaczego Polacy, obywatele Polski, nie wspierają swojej polskiej rodaczki, polskiej obywatelki, międzynarodowej mistrzyni, w tak renomowanym turnieju, i w tak poważanym sporcie?

W 2016 roku, ten mecz finałowy Kerber - Williams był oglądany ponoć przez rekordowo wielką liczbę widzów na całym świecie! Dlaczego więc, widzowie na całym świecie przy tej okazji nie mieli nawet szansy zobaczyć ani jednej biało-czerwonej flagi Rzeczpospolitej Polskiej, której to obywatelką jest zwyciężczyni tamtego pamiętnego meczu — Angelique Kerber?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz