2015-10-30

Mikołaj Rozbicki spowiedź u Janusza Zagórskiego

Ostatnio w środowisku wiedzy, spraw i zainteresowań "alternatywnych" pojawiło się spore poruszenie i oburzenie związane z wyznaniami Mikołaja Rozbickiego i jego rozmową z Januszem Zagórskim u Niezależna Telewizja w dniu 2015-10-30.
Pomiędzy światami - Mikołaj Rozbicki - 30.10.2015
https://www.youtube.com/watch?v=EKrElWutmgI


• Wydaje mi się, że tamte wypowiedzi w ich rozmowie, to co powiedział i Mikołaj Rozbicki i Janusz Zagórski, zasługują na uwagę, rozmyślenie, rozważenie. Także liczne i w różnym stopniu krytyczne teksty w tamtym wątku forum.

W niektórych momentach tamta rozmowa wydaje mi się dziwaczna, albowiem Mikołaj Rozbicki potępia i krytykuje ludzi (różnych szarlatanów, wariatów, pomyleńców, itp), których przecież sam J Zagórski puszcza i promuje w swojej NTV1.pl! Słysząc to Janusz Zagórski jakoś tak niepewnie kiwał głową, niby potakując, ale był świadom, że to także krytyka dla jego zwodniczych ludzi.

A przy tej okazji zauważę, że o ile Mikołaj Rozbicki prowadził w NTV1.pl swój program a także miał ponadgodzinną, szczerą rozmowę z Januszem Zagórskim, czyli "specjalistą od rzeczy i ludzi niezwykłych", to dla mnie w telewizji "niezależnej" Janusza Zagórskiego nie przeznaczono nawet jednej minuty czasu.
A JA jestem ten przepowiedziany w pismie Jesus AntiChristos Spas44 Cunrad44 Zbawiciel44 CzterdzieściCztery i jak do tej pory nie jestem ani niczyim agentem (poza Bożą Opatrznością i Bogami Przyrody), ani pracownikiem policji ani tajnym ani jawnym!...
Nawet nie utworzyłem podstępnie żadnej "sekty", przed którymi to tak troskliwie ostrzegał Mikołaj Rozbicki...

JA Zbawiciel44 nie wiem "kim naprawdę jest" Janusz Zagórski i kogo jest podstępnym agentem, ale jedno jest wiadome i bezsprzeczne, że Janusz Zagórski nigdy nie podjął w żaden sposób spółdziałania ze Zbawicielem44 CzterdzieściCztery, za to wiele rozmawiał i spółdziałał z Mikołajem Rozbickim (kimkolwiek on jest naprawdę, to na pewno Rozbicki nie jest Zbawicielem!... )

• U portala DavidIcke.pl tamtejszy Krzystof Rogala i inni komentatorzy dość mocno krytykowali Mikołaja Rozbickiego, oskarżali i wyrażali oburzenie w wątku "Kim naprawdę jest Mikołaj Rozbicki"
http://davidicke.pl/forum/kim-naprawde-jest-mikolaj-rozbicki-t15219.html#p196697
Jest tam wiele ciekawych wpisów i informacji o M Rozbickim i J Zagórskim.

• Przy okazji wspomnę, że Mikołaj Rozbicki, między innymi, był także kilkukrotnie gościem TeoriaChaosu.com i Claude mOnet'a
http://teoriachaosu.com.pl/?tag=mikolaj-rozbicki
Claude mOnet nawet napisał: "Gościem audycji był Mikołaj Rozbicki, czyli polski David Icke"

• Krytyka Mikołaja Rozbickiego przez Zbigniewa Popko
Popko o Rozbickim wstęp cz 1
https://www.youtube.com/watch?v=Qs86JolkXl8

1 komentarz:

  1. bogu...egzorcysta by Ci sie przydał pilnie, serio

    OdpowiedzUsuń